Davetiye Sözleri

Sosyal Medya’da Paylaşılan Davetiye Sözleri

Düğünümüzde beyaz güller, ne çok resim paylaşacak bu eller. Mutlu geçsin günlerimiz, sevgi dolu paylaşımlarla dolsun face’imiz. Biz bir ömür beraberiz, düğünümüze sizleri de bekleriz.

Mutluluk paylaştıkça büyür. Mutluluğumuzu paylaşmaya sizleri de bekliyoruz.

Onca yıldır ne zaman evleneceksiniz sorularına alternatif cevaplar bulmaktan yorulduğumuz için evleniyor ve sizi dört gözle beklediğimiz nikahımıza davet ediyoruz.

Klasik Davetiye Sözleri

Bu mutlu günümüzde, mutluluğumuzu paylaşmak adına düğün törenimize sizleri de bekliyoruz.

Bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken, sizlerin de yanımızda olmasından büyük mutluluk duyacağız.

Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Düğün törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

06 Ocak 2018 Cumartesi Günü Titanic Otelinde yapılacak düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Şairane Davetiye Sözleri

Soruyordunuz bize. Ne zaman evleneceksiniz diye. Evleniyoruz işte. Bekleriz sizleri düğünümüze ailece

Aşk mucizeyse eğer; senden daha büyük bir mucize düşünemiyorum. Ben ömrümün geri kalanını, hayatımın en büyük mucizesi ile geçirmek istiyorum. Dostlarımın mucizemle hayatımı birleştirdiğime şahitlik etmelerinden onur duyuyorum.

Biz kenardan gidiyoruz yol sizin olsun. Biz pınardan içiyoruz göl sizin olsun. Biz evleniyoruz haberiniz olsun. Bizi seven dostlar düğünümüze buyursun!

Eğer, düğününün tüm detayları hakkında çok konuşulmasını istiyorsan ve ilginç düğün davetiyesi sözleri arıyorsan aşağıdaki şairane metinleri mutlaka göz atmalısın. Bence hoşuna giden bir şeyler bulacaksın!

Mutluluk gele dursun, dostlara haber olsun. Düğünümüz var bugün, bizi sevenler buyursun.

Gördü gözlerimiz sevdi kalplerimiz, hayatın baharında birleşti ellerimiz. Bu mutlu günümüze sizleri de bekleriz.

İddialı Davetiye Sözleri

Dünyanın en anlamlı Evet’ini dinlemeye hazır mısınız?

Ömür boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Hazırlıkları uzun süren filmimiz sonunda tamamlandı. Birlikte izlemeye ne dersiniz?

eguzelsozler

Gidiyoruz mutlu bir geleceğe. Gün değil, ay değil, bir ömür beraberliğe. Tutuştuk el ele. Bekliyoruz sizleri de düğün merasimimize.

Dava aşkımız, davacı kalbimiz. Yargıç sözlerimiz, şahit gözlerimiz. Yuva kurmak dileğimiz, mesut olmak emelimiz. Sizleri de aramızda görmek en büyük isteğimiz.

Mutluluk paylaşmaksa eğer, hayatı onla paylaşmak her şeye değer. Siz de bu mutluluğa şahitlik etmeye ne dersiniz?

Komik Davetiye Sözleri

Birbirlerini seven ve evlenmeye karar veren iki gencin trajikomik evlenme hikayesi. Sakın kaçırmayın!

Leyla ile Mecnunu görmemiş, Kerem ile Aslı’yı duymamış, Ferhat ile Şirin’i bilmiyor olabilirsiniz. Titanik’i de seyretmediyseniz, bu fırsatı kaçırmayın. Aşkların en büyüğüne şahit olmak için düğünümüze katılın.

Elbette davetiyelerin için parlak fikirlerim olduğu gibi düğün davetiyesi yazıları için de şahane önerilerim olacak. Eğlenceli bir çift, rengarenk bir düğün, coşkulu müzikler… Eğer bu kelimeler seni ve eşini anlatıyorsa esprili davetiye sözleri de davetiyenize çok yakışacaktır.

Gereği düşünüldü. Birbirine karşı mutluluk suçunu ika etmiş olduklarından, Medeni Kanun’un 4721 Maddesi’ne göre evlilik cezasına çarptırılmışlardır. Sizleri de aralarında görürlerse suçları ömür boyu mutluluğa dönüşecektir.

Aşkımızın akıntısına kapılarak, bekarlığın sultanlığı limanına veda ettiğimiz bu gece, mutluluğa varırken yanımızda olmaya ne dersiniz?

Çok yakında evleniyoruz. Düğünümüzün evliliğimizden daha iyi olacağını garanti ediyoruz. Güzel müzik, bedava yemek ve sürpriz aktivitelerimiz var. Çocuklarınızı yanınızda getirmeyin. Hala vakit varken uzak durmaya çalışıyoruz.

Aradık bir ömür birlikteliğin adını, bulduk cevabımızı: delilik. Bir bilene danışalım dedik, aldık yanıtımızı sefillik. Kim ne derse desin verdik kararımızı: evlilik

Başrollerde gelin ve damat! Yemek, pasta ve eğlence… Hepsi bu düğünde. Gala gecesinde görüşmek üzere… Yapımcılar: Aileler

Konuya benzer diğer yazılar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir