Sevgiliye Seni Seviyorum Mesajları

Türkiyenin en büyük güzel sözler sitesinde bulunuyorsunuz sevgili ziyaretcilerimiz.

Sevgiliye söylenecek güzel sözler arasında en güzel seni seviyorum mesajları ve sözleri ile sizlere seni seviyorum sözleri ile yayınımıza devam ediyoru.

Sayfamızın içerigi ; Seni Seviyorum Mesajları Erkeğe,Seni Seviyorum Mesajları Sevgiliye,Seni Seviyorum Yazıları,Sevgiliye Seni Seviyorum Mesajları,Sevgiliye Seni Seviyorum Mesajları Kısa,Sevgiliye Seni Seviyorum Sözleri

Umutsuz hayatıma umut olduğun için, gülüşünle bana bir hayatı vaat ettiğin için teşekkürler Bitanem. Seni çok seviyorum.

Eğer bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki Bitanem her gün yağmur yağardı.

Gecenin en sessiz anında yanında beni bulacaksın, karanlığa baktıkça aydınlığı göreceksin, elini sol yanına koy esen rüzgarla ruhumu gönderiyorum incitmeden öpüleceksin.

Gözlerine baktım gözlerim senden başkasını görmez oldu, sözlerini duydum söyleyecek olduğum sözlerimi unuttum, sen nerdesin diye sağa sola bakındım sonra elimi kalbimin üstüne koydum.

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana. Hani en güzel aşklar imkânsız gelir ya insana, imkânsız olduğun seviyorum seni.

Sana olan sevgimi anlatmaya kalksam günler yetmez, mevsimler az gelir. Sen benim her an yaşadığım, içime çektiğim nefes gibisin, yani sevdiğim sen benim hayatımın ta kendisisin.

Sanma ki Bitanem gözlerim sana bakmaktan bıkacak, son nefesimi versem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm yine seni seviyorum olacak.

Seni nasıl mı seviyorum? Seni dağlar kadar büyük, nehirler kadar saf ve temiz, güneş kadar sıcak, ay kadar parlak, küçücük dünyadan çok seviyorum Aşkım.

Aramızdaki mesafeler uzun olsa da kısa olsa da farketmez, benim sana olan sevgim hiç bitmez.

Önce yürümeyi, sonra düştüğümde kalkmayı öğrendim. Her şeyi öğrendim sadece seni 24 saatten fazla sevmeyi öğrenemedim.

Beni özlersen elini kalbine koy, ben her zaman ordayım, hep seninleyim. Seni çok sevdim, seviyorum ve seveceğim. sevgiliye seni seviyorum mesajları yazacağım.

Bana bir dakikanın 60 saniye, bir saatin 60 dakika ve bir günün 24 saat olduğu öğretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi.

Ben bu hayata seninle güldüm, senin sevginle yaşamı buldum. Seninle unutuyorum tüm dertlerimi, seninle başlayıp, seninle kapatıyorum günlerimi. Seni çok seviyorum Canım.

Bir mesaj bekliyorum seni seviyorum diye başlayan, seni çok seviyorum diye biten. Bir mesaj bekliyorum dün gelmesi gereken ve bugün hala gelmeyen.

Önce yürümeyi, sonra düştüğümde kalkmayı öğrendim. Her şeyi öğrendim de sadece bir günde seni 24 saatten fazla sevmeyi öğrenemedim.

Odamda bir boş çerçeve görenler hep onu boş zannediyorlar ama ben her baktığımda içimdeki seni görüyorum. Bana hafiften gülümsediğini seni seviyorum dediğini duyuyorum.

Bir gün bana soracaksın ben mi dünya mı diye. Ben dünya diyeceğim ve sen küsüp gideceksin ama bilmeyeceksin ki benim bütün dünyam sensin.

Gözlerimle gözlerini sevdim. Gözleriyle gözlerine göz koyanın, gözlerimle gözlerini oyarım.

Seni seviyorum hem de her şeye rağmen, tüm olumsuzluklara karşı, herkese inat seni çok seviyorum ve de çok seveceğim.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Seni çok seviyorum sevgilim.

Bir mesaj bekliyorum seni seviyorum diye başlayan, seni çok seviyorum diye biten. Bir mesaj bekliyorum dün gelmesi gereken ve bugün hala gelmeyen.

Ben senin en çok benim tamamlayanım olmanı sevdim, ben tamamen eksik olan beni var etmeni sevdim. Ben başka hiçbir şey istemem bu bana yeter ben seni sevdim.

Seni bulmaktan önce aramak isterim, seni sevmekten önce anlamak isterim, seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep, hep yeniden başlamak isterim. Seni çok seviyorum Aşkım.

Bana öyle bir mektup yaz ki ucu yanık olmasın, yüreği yanık olsun. Satırların evvela selam ederim diyerek değil, seni seviyorum diye başlasın.

Kokusu buram buram sen koksun, aşk koksun, sevgi koksun. Ne okumaya kıyayım, ne de okumadan durayım. Sonunda bir kalp çiz içini benle sen doldurayım.

Ben seni ilkbaharda açan umut çiçekleri gibi, ben seni yaz güneşinin sıcaklığı gibi, ben seni benden almaya çalışan kadere inat sevdim. Ve sevgilim ben seni mahşere kadar da seveceğim.

Hayatta üç şeyi çok sevdim. Seni, seni çok seven kalbimi, sadece benim için atan kalbini.

Mutlu olmak için gülmeyi bekleme, belki bilmiyorsundur mutluluk sessizlikte saklıdır. Her zaman gülersin ama bir kere ağlarsın, senin ağlamana ömrünü adayan birini görürsün.

Bana öyle bir mektup yaz ki ucu yanık olmasın, yüreği yanık olsun. Satırların evvela selam ederim diyerek değil, seni seviyorum diye başlasın.

Kokusu buram buram sen koksun, aşk koksun, sevgi koksun. Ne okumaya kıyayım, ne de okumadan durayım. Sonunda bir kalp çiz içini benle sen doldurayım.

Bir insanı seviyorsan onunla yaşlanmayı kabul edeceksin diyorlar. Bunu bana hafif gelir ben onunla bırak yaşlanmayı ölüme bile giderim. Seni ölümüne seviyorum Bitanem.

Sevmek senden ibaretmiş, kimi görsem sen, seni görsem yine sen. Artık benim için yaşamakta sensin, sevmekte sensin. Seni seviyorum Bitanem.

Amacım ne seni yeniden sevmek, ne de kaybetmek. Tek gayem var o da seni her gün sevmek.

Mevsimler geçip yıllar olsa da, yıllar geçip bir asır olsa da, bedenim kara toprağın altında olsa da, yine seni seveceğim, yine seni seveceğim.

Hasretin öldürdü beni! Şimdi geceler çaresiz. Şimdi yağmur damlası gelip konar dudaklarıma sessiz. Söylemiş miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.

Sen geceleyin gökyüzünde parlayan milyonlarca yıldızdan en parlak olanısın, her akşam bana ordan gülümser, en umutsuz zamanımda umut ışığı olursun. Ben sabah seni orada görmeyince hiç üzülmüyorum. Çünkü biliyorum ki sen hala ordasın.

Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye Bitanem. Ve bir sevgi olmak isterdim sadece senin kalbinde yaşayacak, çıktığım zaman öleyim diye.

Seni ne kadar mı seviyorum yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir Sevdiğim.

Ben senin yerine bütün acıları çekeyim sen sefayı sür, dertlerinle ben dertleneyim sen hep neşeli kal, ben seni sonsuza kadar seveceğim yeter ki sen hep yanımda kal.

Updated: 9 Ağustos 2018 — 19:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirGüzel sözler - iletişim